KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14234247
nr 1423 4247
Kerstin Frykstrand Westling
(1901-1997), Sverige
Blandteknik, Signerad, 16x16, yttermått inklusive ram: 27x26 cm
Kerstin Frykstrand Westling, född 1901 i finska Karelen, död 1997, svensk målare, tecknare och illustratör
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:31:30
28/9 18:41:05
100 kr
3/10 22:46:45
Kerstin Frykstrand Westling
Läs mer om Kerstin Frykstrand Westling